Hírek
2013. Augusztus 31. 17:10, szombat |
Helyi
Forrás: szerkesztő
Bankfalui Sokadalom
2013. augusztus 31-én rendezték meg Kiskunfélegyházán a Bankfalui Sokadalom című szabadtéri programsorozatot.
2013. augusztus 31-én rendezték meg Kiskunfélegyházán a Bankfalui Sokadalom című szabadtéri programsorozatot.
Számos kikapcsolódási lehetőséget nyújtó programon vehettek részt az odalátogatók. Többek között főzőverseny, szertorna bemutató, bírkozó bemutató, lovasbemutató, népi tánc bemutatók szórakoztatta a népes közönséget. A gyermekek sem unatkoztak, hiszen kedvenc meséiket is meghallgathatták Varga Mihály előadásában.
A színes programok még jelen pillanatban is folynak, este 19 órakor Palcsó Tamás és 20 órától az Unisex vendégszereplésével koronázzák meg a napi eseményeket.
Minden odalátogatónak jó szórakozást kíván:
- szerkesztő -
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 01. 09:03, hétfő | Helyi
Három versenyen értek el sikereket a félegyházi birkózók az elmúlt hétvégén
A Bárány-Almási család gyermekei közül a legkisebb is felnőtt nagyobb testvéreihez és már róla is elmondható, hogy Magyarország bajnoka.
2025. November 30. 08:58, vasárnap | Helyi
A MÁV azzal büszkélkedik, hogy az utolsó 60 éves HÉV-et is leselejtezte
Búcsúzik egy legenda Budapest és környékének síneiről: kivonják a forgalomból a hatvanéves MIX/A HÉV motorvonatokat
2025. November 29. 21:18, szombat | Helyi
Bemutatták Lezsák Sándor legújabb művét a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban
November 27-én, csütörtökön mutatták be Lezsák Sándor: Habcsók című művét a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
2025. November 29. 13:25, szombat | Helyi
Tornaszobát avattak a Gátéri Liget Óvodában
Ünnepélyes keretek között adták át csütörtök délután a Gátéri Liget Óvoda új tornaszobáját.












