2021. április 14, szerda - Tibor

2015. Szeptember 02. 08:24, szerda | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Baráti íjásztalálkozó Kiskunfélegyházán

A Huszka József Hagyományőrző Egyesület Íjásztagozata és a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai idén nyáron már második alkalommal tartottak meghívásos íjászversenyt, ezúttal Kiskunfélegyházán.

Augusztus utolsó vasárnapján a KHTK pálya adott otthont a megméretetésnek ahová a Szent Benedek Középiskola íjászszakkörének versenyzői is meghívást kaptak. A 28 íjász a jó hangulatú versenyen 12 célt (lőlapok, 3D-s, 2,5D-s, ügyességi) meglőve mérhette össze tudását. A versengés mellett nagy hangsúlyt kapott a rendezvényen a tapasztalatszerzés, az íjászkapcsolatok ápolása. A következő ilyen jellegű találkozóra egyéb kiskunfélegyházi érdekeltségű íjász csoportok meghívását is tervezik a szervezők. A Huszka József Hagyományőrző Egyesület Íjásztagozatának örömíjász versenye 2015. október 17-én lesz Pálmonostorán.

Vas Tibor
Fénypárducok

2021. Április 12. 20:56, hétfő | Helyi sport

Íjászverseny Pálmonostorán

A Huszka József Hagyományőrző és Sport Egyesület 2021. április 10-én tartotta a Sólyompróba fantázia nevű íjász versenysorozat első megmérettetését Pálmonostorán, a Kiss tanyán.

2021. Március 08. 16:17, hétfő | Helyi sport

Bronzérmes U17-es lány futsal csapat

Az elmúlt hétvégével lezárultak az U17-es futsal bajnokság küzdelmei.

2021. Február 02. 16:53, kedd | Helyi sport

Kiskunfélegyházi triatlonosok elismerése

A Magyar Triatlon Szövetség Szakmai bizottsága 2021-es Héraklész válogatottba meghívta Papp Laurát, Csontos Dórát és Trungel-Nagy Zalánt.

2021. Január 15. 09:23, péntek | Helyi sport

Hat kiskunfélegyházi birkózó ősztől akadémián folytatja a sportolást

A Magyar Birkózó Szövetség tavaly létrehozta a Kozma István Magyar Birkózó Akadémiát (KIMBA).