2020. január 26, vasárnap - Vanda

2015. Szeptember 02. 08:24, szerda | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Baráti íjásztalálkozó Kiskunfélegyházán

A Huszka József Hagyományőrző Egyesület Íjásztagozata és a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai idén nyáron már második alkalommal tartottak meghívásos íjászversenyt, ezúttal Kiskunfélegyházán.

Augusztus utolsó vasárnapján a KHTK pálya adott otthont a megméretetésnek ahová a Szent Benedek Középiskola íjászszakkörének versenyzői is meghívást kaptak. A 28 íjász a jó hangulatú versenyen 12 célt (lőlapok, 3D-s, 2,5D-s, ügyességi) meglőve mérhette össze tudását. A versengés mellett nagy hangsúlyt kapott a rendezvényen a tapasztalatszerzés, az íjászkapcsolatok ápolása. A következő ilyen jellegű találkozóra egyéb kiskunfélegyházi érdekeltségű íjász csoportok meghívását is tervezik a szervezők. A Huszka József Hagyományőrző Egyesület Íjásztagozatának örömíjász versenye 2015. október 17-én lesz Pálmonostorán.

Vas Tibor
Fénypárducok

2020. Január 15. 13:42, szerda | Helyi sport

Évet értékeltek a Koppány Íjászok

Egy új évet mindig évzárás előz meg. December 21-én Kerecsen évzáró összejövetelt tartottak a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sport Egyesület tagjai.

2020. Január 14. 15:23, kedd | Helyi sport

Trungel-Nagy Zalán az év sportolója

Rendkívül sikeres évet zártak a DMTK Kiskunfélegyházi Vízisport Egyesület triatlonistái.

2020. Január 13. 14:11, hétfő | Helyi sport

Móra kupa sakkverseny

Kilencvenhárom játékossal, rekord létszámmal indult Kiskunfélegyházán a Móra Gimnáziumban az idei sakkverseny 2020. január 11-én, szombaton, amelyen a város-, a megye-, sőt az országhatáron túlról is érkeztek vendégek.

2020. Január 13. 08:25, hétfő | Helyi sport

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE ismét rendkívül sikeres évet tudhat maga mögött

Az egyesületben utánpótlásképzés folyik, a sportolók életkora 5 és 16 év közötti.