Hírek
2018. Április 30. 17:27, hétfő |
Helyi
Forrás: police.hu
Betörés miatt őrizetben

A kiskunfélegyházi nyomozók két nap alatt beazonosították és elfogták azt a két helyi férfit, akiket több millió forint értékű arany ékszerek eltulajdonításával gyanúsítanak.
A kiskunfélegyházi nyomozók két nap alatt beazonosították és elfogták azt a két helyi férfit, akiket több millió forint értékű arany ékszerek eltulajdonításával gyanúsítanak.
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságra 2018. április 27-én kora délután érkezett bejelentés arról, hogy ismeretlen tettes az egyik helyi lakóház ablakáról a szúnyoghálót lefeszítette. Az ablakon bejutva kutatott a lakásban, majd szeszes italokat, valamint nagy mennyiségű arany ékszert tulajdonított el több millió forint értékben. Az ismeretlen elkövető a nyitott garázsba is bement, ahonnan kézi szerszámgépeket vitt magával.
A nyomozók két nap alatt beazonosították és elfogták a feltételezett elkövetőket. A 18 éves és az 53 éves helyi férfit gyanúsítottként hallgatták ki, és őrizetbe vették lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A fiatalabb férfi megalapozottan gyanúsítható azzal is, hogy 2018. április 27-én 17 óra 30 perc körül megjelent egyik ismerősénél, a figyelmét elterelte és a lakásából több mint 400.000 forintot lopott.
A kiskunfélegyházi nyomozók előterjesztést tettek a gyanúsítottak előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 14:11, szerda | Helyi
Koppányok Versenyben
Vannak íjászok, akiknek az íjászat a hagyományőrzés egyik formája. Vannak íjászok, akiket az íjászat, mint sport ragadott magával, és szeretik az íjászat adta kihívásokat.
2025. Április 30. 14:08, szerda | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.