2024. május 3, péntek - Tímea

2016. Június 28. 08:39, kedd | Helyi
Forrás: -Szerk.-

Bill Drake koncert hívőknek és nem hívőknek

2016. július 9-én a Móra Ferenc Művelődési Központba érkezik Bill Drake az OM (Operation Mobilization) nemzetközi, felekezetközi missziós szervezet tagja.

Erőteljes zene, erőteljes bizonyságtételekkel, hívőknek és nem hívőknek egyaránt!

Jó alkalom evangelizációra és hitmélyítésre egyaránt! Mindenkit szeretettel várunk!

A belépés ingyenes!

Címkék: Bill Drake, koncert

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál