Városlista
2025. augusztus 2, szombat - Lehel

Hírek

2014. November 28. 15:14, péntek | Helyi
Forrás: Police.hu

Bombafenyegetés

Bombafenyegetés

Közveszéllyel fenyegetés miatt javasol vádemelést a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság.

Telefonon tett bejelentést egy ismeretlen személy a rendőrségre 2014. május 30-án 9 óra 53 perckor arról, hogy bomba fog robbanni Kiskunfélegyházán, a Mezőgazdasági Szakközépiskolában.

Az épület átvizsgálása során robbanóanyagot, robbanószerkezetet nem találtak az egyenruhások.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya közveszéllyel fenyegetés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen.

A beszerzett információk alapján a rendőrség beazonosította a bombarobbantással fenyegető 14 éves balástyai fiatalt. A gyanúsított kihallgatásakor beismerte tettét.

A rendőrség a nyomozást 2014. november 27-én befejezte, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a Kecskeméti Járási Ügyészségnek küldi meg.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 01. 07:04, péntek | Helyi

Fedezze fel a magyar népzene és jazz különleges találkozását

A Béke-Tér Zene következő előadója Tóth Ákos tárogatóművész lesz augusztus 1-jén.

2025. Július 31. 21:33, csütörtök | Helyi

Színes nyári fesztivál Csongrádon: Körös-Toroki Napok 2025

Augusztus 1-3. között ismét megrendezik a hagyományos, családokat és fiatalokat egyaránt megmozgató fesztivált a csongrádi Körös-torok területén.

2025. Július 30. 07:08, szerda | Helyi

Emléknap Petőfi Sándor halálának évfordulóján

Kiskunfélegyházán július 31-én, csütörtökön 18 órakor lánglelkű költőnkre Petőfi Sándorra emlékezünk a Petőfi téren.

2025. Július 29. 11:54, kedd | Helyi

Rendőri segítséggel kerültek biztonságba a bajba jutott tappancsok

Bejelentés érkezett hozzánk, hogy Kecskemét egyik erdős részén – egy nem körbekerített területen – rövid pórázon tartanak kutyusokat, rossz körülmények között.