Hírek
2013. Augusztus 09. 14:46, péntek |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny
Bugacon járt a gördeszkás atya
Szerdán Bugacra látogatott a rédicsi plébános, Lendvai Zoltán atya aki ugyan kocsival érkezett körünkbe de a gördeszkáit nem hagyta otthon
Szerdán Bugacra látogatott a rédicsi plébános, Lendvai Zoltán atya aki ugyan kocsival érkezett körünkbe de a gördeszkáit nem hagyta otthon. Nagy szeretettel érkezett, és örömmel nézte a fiatalok szemében azt a ragyogást amikor rápattant a gördeszkákra. Kis bemutatója után lehetőséget adott a fiataloknak, hogy kipróbálják a gördeszkázást. A bemutató után bevonultunk a bugaci Szent István templomba ahol Zoltán atya a hivatása jelentőségéről mesélt. Ezúton szeretném, szeretnénk megköszönni Zoltán atya látogatását, Ruskó Norbert bugaci plébánosnak és a bugaci híveknek az önzetlen odaadó vendégváró szeretetüket amikkel várták érkezesünket közel 2 órás gyaloglás után.
Csizmadia Máté
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 10:54, péntek | Helyi
Emléktábla a Dr. Táby-féle iskola egykori tanítói és diákjai tiszteletére
2025. november 12-én, szerdán 13 órakor ünnepélyes keretek között avatják fel a Dr. Táby-féle iskola tanítói és diákjai emlékére készült emléktáblát.
2025. Október 30. 15:23, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2025. Október 30. 09:59, csütörtök | Helyi
A kiskunfélegyházi rendőrök elektromos roller tolvajt keresnek
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság nyomozói az állampolgárok segítségét kérik egy lopás ügyében.
2025. Október 30. 08:27, csütörtök | Helyi
Igazoltatásból dílerfogás Kiskunfélegyházán
Fiatalok utaztak abban az autóban, amelyet a rendőrök megállítottak – az egyik utasnál jelentős mennyiségű kábítószert találtak.
