Hírek
2015. Augusztus 10. 09:03, hétfő | Helyi
Business Network International (BNI)- KECSKEMÉTEN IS!

Augusztus 7-én elindult Bács-Kiskun megye új BNI-csoportja: ezzel a kecskeméti üzleti kör is a világ legnagyobb, tudatos üzleti kapcsolatépítéssel foglalkozó szervezetének része lett!
A Business Network International (BNI) 2008 óta van jelen Magyarországon, és azóta már közel 900 vállalkozás döntött úgy, hogy a jutalékmentes, bizalmi alapon adott ajánlások modelljét kívánja követni. Az „Aki ad, az nyer®!” filozófiát alapul vevő szervezet a kapcsolati tőke értékét kiemelten fontosnak tartja, ezért tagjai számára heti rendszerességű üzleti találkozókon biztosít lehetőséget, hogy konkurenciamentes csoportokban, bizalmi környezetben üzletelhessenek. A sikeres üzleti modellnek köszönhetően a legutóbbi adatok szerint a hazai BNI-tagok idén már közel 10 milliárd forintnyi árbevételt generáltak egymásnak.
Ehhez az egyre dinamikusabban növekvő, hatékony üzleti közösséghez csatlakozott a kecskeméti BNI-csoport, amely augusztus 7-én egy ünnepélyes nyitónap keretében vált a magyarországi networking hálózat legújabb tagjává.
Közel 30 vállalkozással kezdi meg működését: itt a lokális üzleti életből például több ipari (műanyaggyártással, szárazjeges tisztítással vagy célgépépítéssel foglalkozó) cég is jelen van, emellett találunk többek közt társasházépítői, szoftverfejlesztői, biztosítói vagy könyvelői oldalról érkező vállalkozást is. Az ezerjó szőlőfajta után elnevezett Ezerjó BNI-csoport a gyümölcshöz kapcsolódó mondást tartja a szlogenjének, vagyis „korán érő, bő termést hozó”. A sikert és a bőséget pedig nemcsak a helyi üzletemberek érhetik el: már most megtalálható ceglédi, soltvadkerti és kiskunfélegyházai vállalkozó is az üzleti közösségben, amely a környező városokból, megyékből is fogad tagokat. A hazai BNI-os vállalkozások célja, hogy Magyarország legnagyobb megyéjét hazánk networking vérkeringésébe bekapcsolva üzleti tevékenységükkel fokozhassák a térség elmúlt években elindult gazdasági fejlődését.
Fotó: Rábel Csaba
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 12:15, kedd | Helyi
Sokba kerül a reggeli száguldozás
Vármegyénkben egy hét alatt 64 rendőri intézkedést igénylő baleset történt, amelyekben tizenkilencen sérültek meg.
2025. Szeptember 16. 11:48, kedd | Helyi
Október 1-től már benyújtható a háromgyerekes anyák kedvezményéről szóló adóelőleg-nyilatkozat
A három gyermeket nevelő anyáknak október 1-től nem kell személyi jövedelemadót fizetniük a törvényben meghatározott, munkával megszerzett jövedelmeik – így például a munkabér – után.
2025. Szeptember 15. 12:14, hétfő | Helyi
Abonyi Imre tiszteletére versenyeznek a hajtók Bugacon
Idén ismét Bugac ad otthont a fogathajtás egyik legjelentősebb hazai eseményének, az Abonyi Imre Emlékversenynek, amelyet szeptember 18-21. között rendeznek meg.
2025. Szeptember 14. 14:33, vasárnap | Helyi
Kreatív ízek és hagyományos receptek találkoztak a Libafesztivál főzőversenyén
A XXVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik legnépszerűbb programpontja idén is a hagyományos főzőverseny volt, amely ismét nagy érdeklődés mellett zajlott.