Városlista
2026. január 15, csütörtök - Lóránt

Hírek

2014. December 21. 14:00, vasárnap | Bulvár
Forrás: - Adrienn -

Butítanak a rossz gondolatok

Butítanak a rossz gondolatok

Az ismétlődő negatív gondolatok növelhetik az Alzheimer-kór kialakulásának esélyét.

Az ismétlődő negatív gondolatok növelhetik az Alzheimer-kór kialakulásának esélyét. Ennek oka, hogy a negatív gondolatok növelhetik az Alzheimer-kór kialakulásának esélyét. Ennek oka, hogy a negatív gondolatok tudatosan és tudattalanul is beférkőzhetnek az agyunkba, és mivel annyira foglalkoztatnak minket, egyszerűen elszívják az agyunk értékes erőforrásait. Emellett olyan stressz-reakciókat indítanak el, melyek tartósan károsítják az agysejteket és fogékonyabbá teszi őket a demencia pusztító hatásaira – állapította meg egy brit kutatócsoport.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 09. 07:58, péntek | Bulvár

Szalay-Bobrovniczky Kristóf: megérkeztek Veszprém környékére a Wisent műszaki vontatók

A bejegyzés alatt közzétett videójában a tárcavezető a neki jelentést tevő katonáktól azt kérte, hogy vigyázzanak egymásra és az eszközre.

2026. Január 03. 10:13, szombat | Bulvár

November 12-én érkezik a mozikba a Hogyan tudnék élni nélküled? című film második része

November 12-én érkezik a mozikba a Hogyan tudnék élni nélküled? című zenés romantikus vígjáték második része - közölte a Nemzeti Filmintézet (NFI) szerdán az MTI-vel.