2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2014. Július 27. 08:00, vasárnap | Helyi
Forrás: - szerk. -

Csomagoljon okosan

A gyakorlott utazók képesek akár két hétre való cuccot egyetlen sporttáskába belegyömöszölni. Habár ez keveseknek sikerül, egy hétre, tíz napra nem kell egy bőröndnél több.

Ha jól válogatja össze ruháit, kevés poggyásza lesz és mégis mindig csinosan jelenhet meg.

- Három lábbeli biztosan elég lesz. Papucs a strandra vagy szobába, egy pár elegáns cipő estére és egy edzőcipő gyaloglásra.
- Csak nem gyűrődő ruhadarabokat pakoljon, hogy megkönnyítse az életét.
- Három egymáshoz passzoló színből válogassa a különböző ruhadarabokat, így könnyen variálhatók egymással.
- Kiegészítőkből érdemes többet vinni, hiszen kis helyet foglalnak, mégis minden darab más karaktert ad a ruházatának. A sálak, bizsuk a cipőkben is elférnek!
- Kozmetikumokból az úti csomagolásúakat válassza.

A 8 legfontosabb ruhadarab, melyek közül egyet se felejtsen otthon:
- bő blúz vagy póló
- passzosabb top
- nadrág
- short
- strandruha
- fürdőruha vagy bikini
- könnyű szvetter vagy kardigán
- elegáns ruha esti programokhoz.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.