Hírek
2024. November 25. 08:04, hétfő | Bulvár
Csúnyán felborult a magyar autópályán - Videó
Sokáig tartott idén ősszel a jó idő, aztán hirtelen megérkezett a szél, eső majd a hó is. Ilyen időjárási körülmények óvatosabb vezetési stílust követelnek meg.
Sokan elszoktak a rossz időben való vezetéstől és túlzott óvatossággal mennek vagy nem ismerik rendesen az autójukat és a száraz időben megszokott tempóval közlekednek esőben, csúszós úton is, sőt néha bátrabban is, mint kellene.
Az alábbi epizód is mutatja, mi történhet: vélhetően a nem helyesen megválasztott tempó és egy hirtelen korrigálás után a sofőr elrántja a kormányt és ezzel azonnal elindul a külső szalagkorlát felé, eltalálja azt, majd az ütközéstől a tetejére fordulva áll meg az autó - írja közösségi oldalán az MKIF Zrt.
Csoda, hogy nem lett belőle nagyobb baleset, hiszen egy érkező kocsi alig tudott megállni. Senki sem sérült meg itt - teszi hozzá az autópálya fenntartó.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 07:41, csütörtök | Bulvár
Sziget - A főváros tíz évig bérbe adja a Hajógyári Szigetet a fesztivál szervezőinek
A Sziget Szervezőiroda üdvözli a Fővárosi Közgyűlés szerdai döntését, mely szerint a következő tíz évre bérbe adják a szervezőknek a Hajógyári-sziget érintett részét a fesztivál idejére
2025. November 27. 07:40, csütörtök | Bulvár
Az EP 16 évre emelné a közösségimédia-használat alsó korhatárát
2025. November 25. 06:52, kedd | Bulvár
Szombaton rendezik meg a 25. Tatai Vadlúd Sokadalmat
Madármegfigyelésekkel, bemutatókkal, előadásokkal várja az érdeklődőket szombaton a 25. Tatai Vadlúd Sokadalom
