Hírek

2011. November 22. 07:50, kedd | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Djokovics győzött

Djokovics legyőzte Berdychet a férfi teniszezők Londonban zajló 5,93 millió euró összdíjazású, évzáró Mesterek Kupáján.

Eredmény:

A csoport:
Djokovics (szerb, 1.)-Berdych (cseh, 7.) 3:6, 6:3, 7:6 (7-3)

korábban:
Ferrer (spanyol, 5.)-Murray (brit, 3.) 6:4, 7:5

A két kvartett első két helyezettje kerül be a szombati elődöntőbe, a finálét vasárnap rendezik.

Címkék: london, Novak Djokovic

Ezek érdekelhetnek még

2024. Május 13. 06:00, hétfő | Sport

Tour de Hongrie - Poelsé a záróetap, Nys az első belga sárga trikós, Dina a legjobb magyar

Thibau Nys nyerte a 45. Tour de Hongrie országúti kerékpáros körversenyt, amelynek vasárnapi zárószakaszán Wout Poels diadalmaskodott.

Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott kettős győzelemmel jutott ki a tornára

Az olimpiai kvótás magyar férfi kézilabda-válogatott kettős győzelemmel jutott ki a jövő évi világbajnokságra, mivel 36-23-ra nyert Litvánia ellen a selejtező vasárnapi visszavágóján, Veszprémben.

2024. Május 12. 09:01, vasárnap | Sport

Tour de Hongrie - Eisenkrammer: ilyen sportélményben még nem volt részem magyar körversenyen

Eisenkrammer Károly számára élete legkülönlegesebb sportélményét nyújtja eddig a Tour de Hongrie országúti körverseny.

2024. Május 12. 08:57, vasárnap | Sport

Meglepetésre kikapott Miskolcon a Fradi

A Diósgyőr 2-0-ra legyőzte otthon a bajnok Ferencvárost a labdarúgó OTP Bank Liga 32. fordulójában.