2020. május 30, szombat - Zsanett, Janka

2020. Május 20. 11:50, szerda | Helyi
Forrás: RTL Híradó

Egészségügyi igazolás kell a nyári táborokhoz

Kötelező egészségügyi igazolás kell a táborozóknak és a szervezőknek is.

Az országos tisztifőorvos szerint idén elengedhetetlen, hogy a nyári táborok minden résztvevőjének papírja legyen arról, hogy egészséges. Ezt a gyerekeknél a szülő igazolhatja.

A Táborfigyelő portál szakembere szerint előfordulhat, hogy a táborvezetők saját hatáskörben szigorítanak és orvosi igazolást kérnek majd a szülőktől, de ez nem azt jelenti, hogy minden gyereknek negatív koronavírus tesztet kell vinnie.

Címkék: igazolás

2020. Május 29. 15:40, péntek | Helyi

Kigyulladt egy sorház Kiskunfélegyházán

Az egységek fél órán belül eloltották a lángokat. A lakókat a mentők vizsgálták.

2020. Május 29. 12:07, péntek | Helyi

Színes dekoráció hirdeti a Gyermeknapot a Platán Iskolában

A Platán utcai Általános Iskola tanítói, tanárai és az intézmény valamennyi dolgozója azon szorgoskodott, hogy méltóképpen „felöltöztessék” Gyermeknap alkalmából az iskolát.

2020. Május 29. 11:46, péntek | Helyi

Félegyháza Trianonra emlékezik

Kiskunfélegyháza városa is szeretne csatlakozni a megemlékezésekhez június 4-én (csütörtökön)

2020. Május 29. 10:17, péntek | Helyi

Pünkösd vasárnap is nyitva lesz a piac

Tájékoztatjuk a Tisztelt lakosságot, hogy 2020. május 31-én, vasárnap (Pünkösd vasárnap) a kiskunfélegyházi piac NYITVA tart.