2024. május 12, vasárnap - Pongrác

2016. Június 15. 14:15, szerda | Helyi
Forrás: Adrienn

Eggyel több helyen válogathat a könyvekből

Június 17-én, pénteken 10 órakor avatják fel Kiskunfélegyházán, a Móra téren az újabb könyves szekrénykét.

Szeretettel várjuk az érdeklődőket a legújabb OlvasLAK ünnepélyes avatásra.

Tavaly az Ünnapi Könyvhét alkalmából kerültek ki városunk különböző pontjaira a becsületkönyvtárként működő ingyenes kölcsönzést biztosító szekrénykék. Ezek állandóan nyitva vannak és bármikor ki lehet venni belőlük egy-egy könyvet, ugyanakkor bármilyen könyvet bele is lehet rakni.

A nyugat-európai országokban már igen nagy sikerrel működik a rendszer, a „Tégy egyet, Végy egyet” mozgalom pedig többféle változatban vált közismertté hazánkban is.

A pénteki avató ünnepségen Balla László alpolgármester fog avató beszédet mondani, a Szegedi úti óvodások pedig előadással fognak majd kedveskedni a megjelenteknek.

Támogatók: Kiskunfélegyháza Önkormányzata, Kossuth Lajos Középiskola és Juhász Mihály vállalkozó.

2024. Május 12. 09:49, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2024. május 12. – Urunk mennybemenetele főünnep

2024. Május 12. 09:47, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 12. - URUNK MENNYBEMENETELE

2024. Május 10. 16:56, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Május 10. 16:54, péntek | Helyi

Vasárnap lesz a májusi vásár Félegyházán

A Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2024. május 12. (vasárnap).