Hírek
2020. Június 20. 07:28, szombat |
Belföld
Forrás: mti/Fotó: police.hu
Egy 19 éves férfit őrizetbe vettek a füzesabonyi gyilkosság ügyében
Őrizetbe vett a rendőrség egy 19 éves férfit a Füzesabonyban múlt szerdán történt gyilkosság ügyében - ismertette a rendőrség honlapján szombaton.
A fiatal férfit körözés alapján fogták el Budapesten, majd gyanúsítottként hallgatták ki, ekkor részletes beismerő vallomást tett. A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság indítványozta letartóztatását - olvasható a Police.hu-n.
Az áldozat egy 26 éves férfi volt, akit a rendőrök június 17-én találtak holtan füzesabonyi otthonában. A helyszíni és a halottszemle adatai alapján idegenkezűség okozta a halálát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 27. 07:48, hétfő | Belföld
Orbán Viktort fogadja XIV. Leó pápa
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes társaságában látogatást tesz a Vatikánvárosi Államban és Rómában, az Olasz Köztársaságban - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály
2025. Október 27. 07:46, hétfő | Belföld
Bakondi György szerint nő a migrációs nyomás
Nő a migrációs nyomás, tavaly ilyenkor az elfogott határsértők száma meghaladta a 9300-at, idén pedig 11 400 határsértőt fogtak el a hatóságok a magyar határon
2025. Október 27. 07:45, hétfő | Belföld
Folytatódik a változékony időjárás a héten is
2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Belföld
Országjárásra indulnak a Digitális Polgári Körök
A Digitális Polgári Körökben már több mint 90 000-en vagyunk, közülük tízezrek csatlakoztak hozzánk a Békemeneten.
