2021. február 27, szombat - Ákos, Bátor

2016. December 06. 09:31, kedd | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Egy arany, egy ezüst és egy bronz a Mikulás Kupán

Hét fővel vettek részt a KHTK –Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai Kunszentmártonban a X. Szent Márton Mikulás Kupán.

A 15 célos, több mint 100 fős versenyen a kihívás élménye mellé, három érmet sikerült szerezniük.
Horváth Csenge gyerek lány vadászreflex kategóriában harmadik lett.
ifj. Fetter Tamás a mini fiúk között az ezüstérmet érdemelte ki teljesítményével.
Vasné Köteles Anita a felnőtt nők között aranyérmet szerzett.
A többi versenyző eredményei:
Horváth Anna 5., Horváth Józsefné 8., Vas Tibor 5. és Horváth József a 15. lett a saját kategóriájában.
Fénypárducok támogatói: Integrál Zrt., Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium

Vas Tibor
Fénypárducok

2021. Február 02. 16:53, kedd | Helyi sport

Kiskunfélegyházi triatlonosok elismerése

A Magyar Triatlon Szövetség Szakmai bizottsága 2021-es Héraklész válogatottba meghívta Papp Laurát, Csontos Dórát és Trungel-Nagy Zalánt.

2021. Január 15. 09:23, péntek | Helyi sport

Hat kiskunfélegyházi birkózó ősztől akadémián folytatja a sportolást

A Magyar Birkózó Szövetség tavaly létrehozta a Kozma István Magyar Birkózó Akadémiát (KIMBA).

2020. December 22. 12:42, kedd | Helyi sport

Évet értékeltek a Koppány Íjászok

Ebben az évben is értékelte munkásságát a Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sport Egyesület. Rendhagyó évet, rendhagyó versenyszezont zártak a Koppányok, és bizakodva néznek a 2021-es év felé.

2021. Február 27. 16:20, szombat | Sport

A Forma-1 bevételei tavaly 877 millió dollárral csökkentek

A Forma-1 bevételei tavaly 877 millió dollárral, vagyis 43 százalékkal csökkentek a koronavírus-járvány következtében.