2021. április 14, szerda - Tibor

2016. December 06. 09:31, kedd | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Egy arany, egy ezüst és egy bronz a Mikulás Kupán

Hét fővel vettek részt a KHTK –Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai Kunszentmártonban a X. Szent Márton Mikulás Kupán.

A 15 célos, több mint 100 fős versenyen a kihívás élménye mellé, három érmet sikerült szerezniük.
Horváth Csenge gyerek lány vadászreflex kategóriában harmadik lett.
ifj. Fetter Tamás a mini fiúk között az ezüstérmet érdemelte ki teljesítményével.
Vasné Köteles Anita a felnőtt nők között aranyérmet szerzett.
A többi versenyző eredményei:
Horváth Anna 5., Horváth Józsefné 8., Vas Tibor 5. és Horváth József a 15. lett a saját kategóriájában.
Fénypárducok támogatói: Integrál Zrt., Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium

Vas Tibor
Fénypárducok

2021. Április 12. 20:56, hétfő | Helyi sport

Íjászverseny Pálmonostorán

A Huszka József Hagyományőrző és Sport Egyesület 2021. április 10-én tartotta a Sólyompróba fantázia nevű íjász versenysorozat első megmérettetését Pálmonostorán, a Kiss tanyán.

2021. Március 08. 16:17, hétfő | Helyi sport

Bronzérmes U17-es lány futsal csapat

Az elmúlt hétvégével lezárultak az U17-es futsal bajnokság küzdelmei.

2021. Február 02. 16:53, kedd | Helyi sport

Kiskunfélegyházi triatlonosok elismerése

A Magyar Triatlon Szövetség Szakmai bizottsága 2021-es Héraklész válogatottba meghívta Papp Laurát, Csontos Dórát és Trungel-Nagy Zalánt.

2021. Január 15. 09:23, péntek | Helyi sport

Hat kiskunfélegyházi birkózó ősztől akadémián folytatja a sportolást

A Magyar Birkózó Szövetség tavaly létrehozta a Kozma István Magyar Birkózó Akadémiát (KIMBA).