Hírek
2014. Szeptember 05. 10:00, péntek |
Helyi
Forrás: BKMRF
Egy fiatalember szenvedett égési sérülést a kiskunfélegyházi húsipari tanüzemben.
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya indított nyomozást foglakozás körében elkövetett veszélyeztetés vétség elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján, Kiskunfélegyházán, 2014. szeptember 5-én 7 óra 15 perckor a húsipari tanüzemben két tanuló egy üstben forró vizet vitt a hűtőkamrába. Az egyik fiatal megcsúszott, elesett, a víz pedig a fiú alá ömlött, aki ennek következtében súlyos égési sérülést szenvedett.
A helyszínre érkezett mentőhelikopter a fiatalkorú mátételki lakos fiút Budapestre kórházba szállította.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 11:50, kedd | Helyi
Élő Betlehem a Kálvária-kápolnánál
Ünnepi hangulatú, hagyományőrző eseményre várják az érdeklődőket 2025. december 17-én, szerdán 10.30 órától a Kálvária-kápolna területén, ahol Élő Betlehem előadás kerül megrendezésre.
2025. December 15. 12:45, hétfő | Helyi
Interaktív nyílt nap a Rocktárban
Folytatódik „A ZENE MINDENKIÉ” című interaktív, élőzenei gyermekprojekt a Sorsocskák Alapítvány szervezésében.
2025. December 12. 15:34, péntek | Helyi
Vasárnap tartják az idei év utolsó állat- és kirakodóvásárát Félegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2025. december 14. (vasárnap).
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
