2024. április 25, csütörtök - Márk

2020. Július 03. 10:24, péntek | Helyi sport
Forrás: szerk.

Egy hétvégén, két helyszínen versenyeztek a félegyházi triatlonosok

Az elmúlt hétvégén Szegeden Területi Dutalon versenyen vettek részt a félegyházi triatlonosok. Ez volt idén az első verseny a kialakult egészségügyi helyzet miatt, ezért már nagyon várták ezt a lehetőséget a gyerekek.

Nagyon jó ráhangolódás volt a viszonylag rövid, de igen sűrű versenyszezonra. Igazából itt még nem létfontosságú az eredmény, inkább csak egy visszajelzés a felkészülésben. Emiatt egy jó hangulatú verseny kerekedett a szegedi szervezők jóvoltából. Annyit sikerült lemérnünk, hogy a téli-tavaszi alapozás jól sikerült és a kényszerű szünet ellenére is jó formában kezdik a versenyszezont.

Eredmények:

Fricska Anna abszolút női 1. hely
Csontos Dóra serdülő korcsoport 1. hely
Fricska Fanni abszolút női 4. hely
Csontos Fanni abszolút női 5. hely
Szekeres Norbert korcsoportjában 4. hely
Rogozsán Bánk korcsoportjában 5. hely
Győri Dolli korosztályában 4. hely

Ezzel egyidőben Kaposváron egy sokkal fontosabb esemény zajlott. Ugyanis Triatlon Országos Ranglista versenyt rendeztek, melyen szinte minden magyar, világ és Európa bajnoki illetve világkupa versenyző részt vett. Itt képviselte egyesületünket Trungel-Nagy Kolos nem is akárhogy! Első éves ifiként korcsoportjában 2. lett. A jövőre rendkívül bíztató, hogy az abszolút férfi mezőnyben 4. tudott lenni .

Gratulálunk Kokó!
Folytatás - július 4. Terep Triatlon OB.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.