Hírek
2018. Március 21. 08:10, szerda |
Helyi
Forrás: BAON
Egy második világháborús kézigránátot találtak kedden délután Kiskunfélegyházán, a Pázmány utcában
Meg nem erősített információnk szerint a robbanóanyagot egy szemétszállító cég munkatársai találták meg a környéken, és bevitték azt a Pázmány utcán található Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságra.
Hürkecz Zoltán, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője a BAON kérdésére megerősítette, hogy valóban egy II. világháborús robbanóanyagot – vélhetően kézigránátot – találtak Kiskunfélegyházán, azonban bővebb információkat egyelőre nem tudott adni az esetről.
Meg nem erősített információnk szerint a robbanóanyagot egy szemétszállító cég munkatársai találták meg a környéken, és bevitték azt a Pázmány utcán található Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságra. A robbanóanyagot az információk szerint a Magyar Honvédség tűzszerészei fogják elszállítani a helyszínről.
Jelenleg a rendőrök az utcán őrzik a robbanóanyagot, melyet a földre helyeztek a tűzszerészek megérkezéséig.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 29. 17:36, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2026. Január 29. 15:13, csütörtök | Helyi
Forgalmi rend változás a Mónus Illés utcában
Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tájékoztatja a lakosságot, hogy a Mónus Illés utcában a mai naptól egyirányúsítás lép életbe.
2026. Január 26. 13:59, hétfő | Helyi
Visszatekintés a Koppány Íjászok 2025-ös esztendejére
A Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző és Sportegyesület 2009 óta működik. Rendezvényszervező, közösségépítő, hagyományőrző és íjász sporttevékenységet folytat.
2026. Január 23. 11:20, péntek | Helyi
Közös imádság városunkért az Ótemplomban
Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepéhez közeledve 2026. február 1-jén, vasárnap reggel 9 órakor szentmisét mutatnak be Kiskunfélegyháza városáért az Ótemplomban.
