Hírek
2016. Február 03. 07:43, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Egy rendőrnő megölte gyermekét, majd végzett magával

Egy rendőrnő megölte gyermekét, majd fejbe lőtte magát a XVIII. kerületben - értesült az MTI kedden délután. Hasonló információkról számolt be több hírportál.
Nagy Andrea, a Központi Nyomozó Főügyészség szóvivője az MTI érdeklődésére azt közölte, hogy kettős haláleset történt Budapest XVIII. kerületében, a Bartók Béla utcában.
Elmondta: ügyészi részvétellel tart a helyszíni szemle, annak befejezéséig nem adhat bővebb tájékoztatást.
Az MTI tudósítója a helyszínen mintegy harminc rendőrt, mentősöket, ügyészségi alkalmazottakat és bűnügyi technikusokat is látott. A Bartók Béla utca jelenős részét lezárták a szemle idejére.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő
A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld
A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor
A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.