Hírek
2013. Szeptember 30. 12:35, hétfő |
Kék hírek
Forrás: BMRFK
Elfogták a „kecskeméti ölelgetőt”
Kényszerítéssel gyanúsítják a 28 éves G. Bálintot.
Mint arról korábban beszámoltunk, a Kecskeméti Rendőrkapitányság kényszerítés bűntett gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján Kecskemét belvárosában 2013. augusztus 25-én 3 óra 15 perc körül egy az utcán egyedül sétáló nőhöz odalépett egy ismeretlen férfi, majd szorosan átkarolta. Amikor a nő ki akarta magát szabadítani a férfi szorításából, az elővett egy kést. Erre a nő segítségért kiáltott, majd egy járókelő láttán a támadó elmenekült a helyszínről.
Három nappal később, augusztus 28-án 22 óra 30 perc körül a korábbi helyszín közelében az ismeretlen férfi egy másik magányosan sétáló nőhöz lépett oda, akit hátulról szintén szorosan magához ölelt. A sértett nő ekkor is segítségért kiáltott, melyre a támadó ismét kést vett elő, de egy éppen arra közlekedő kerékpáros miatt ekkor is elmenekült.
A nyomozás során beszerzett adatok alapján a bűncselekmény elkövetésével G. Bálint 28 éves kecskeméti lakos gyanúsítható megalapozottan, akit a rendőrök 2013. szeptember 26-án elfogtak és gyanúsítottként hallgattak ki. A férfi beismerte tettét. A rendőrség őrizetbe vette G. Bálintot és kezdeményezi előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:07, péntek | Kék hírek
Rendőrség: több mint 2 tonna, magyar irányítású bűnbandához köthető kokaint foglaltak le Dominikában
A magyar, a szlovák, a spanyol és a német hatóságok együttműködése nyomán 2,2 tonnányi, egy magyar irányítású bűnbandához köthető kokain szállítmányt foglaltak le a dominikai Caucedo kikötőjében az ottani hatóságok
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Kék hírek
Halálra vert egy férfit két fiú egy hajdúnánási buszmegállóban
Halálra vertek egy férfit egy hajdúnánási buszmegállóban, a két fiatalkorú gyanúsítottat elfogták - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán a rendőrség honlapján.
2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek
Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén
A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj
2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek
Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit
Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.
