2024. április 28, vasárnap - Valéria

2015. Február 20. 12:54, péntek | Helyi
Forrás: bacsmegye.hu

Elismerés a szülészeknek

Csoportos Miniszteri Elismerő Oklevélben részesült a Bács- Kiskun Megyei Kórház Szülészet- Nőgyógyászati Osztály munkacsoportja

A Magyar Ápolási Egyesület kezdeményezésére 2014-ben az Országgyűlés február 19-ét, Kossuth Zsuzsanna - az 1848-49-es szabadságharc tábori kórházainak főápolónője- születésének évfordulóját a Magyar Ápolók Napjának nyilvánította, mellyel munkájuk megbecsülését kívánja kifejezni.

A Magyar Ápolási Egyesület 2015. február 18-án az Emberi Erőforrások Minisztérium Egészségügyért Felelős Államtitkárságának Nagytermében ünnepelte a Magyar Ápolók Napját.

A rendezvényt Bugarszki Miklós a Magyar Ápolási Egyesület elnökének beszéde nyitotta meg, majd Dr. Zombor Gábor egészségügyért felelős államtitkár köszöntötte a jelenlévő ünneplőket.

A rendezvényen az egészségügyért felelős államtitkár, Dr. Zombor Gábor Batthyány-Strattman László-díjat, Pro Sanitate-Díjakat, Miniszteri Elismerő Okleveleket, Csoportos Miniszteri Elismerő Okleveleket adott át.

A Bács- Kiskun Megyei Kórház Szülészet- Nőgyógyászati Osztály munkacsoportja: Pap- Szekeres Anita ápolási igazgató, Miklós Márta vezető szülésznő, Szabóné Gehér Éva főnővér helyettes, Balatonné Mészáros Margit szülésznő, Fodor Györgyi szülésznő, Nagy Anikó szülésznő, Tóth Istvánné szülésznő, és Válik Sándorné szülésznő Csoportos Miniszteri Elismerő Oklevélben részesült.

2024. Április 28. 12:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból