Hírek
2025. Március 19. 12:05, szerda | Helyi
Elkészült a ravatalozó, útépítéssel folytatjuk a Felsőtemető fejlesztését
Kedves Félegyháziak!
Nagyon sok hiányosságot örököltünk 11 évvel ezelőtt, köztük a temetőink városhoz méltatlan állapotát. Ezer és ezer dolgot elvégeztünk azóta, de mindig akad ezer újabb javítanivaló Félegyházán, olyan dolgok, amelyeket mindannyian ismerünk.
Most a Felsőtemetőben léptünk egy jó nagyon előre. Újjáépítettük a bevezető utat, és rövidesen már méltó körülmények között búcsúzhatunk szeretteinktől a megújult ravatalozóban.

Következő lépésként egészen a temető hátsó kapujáig 240 méter hosszon megépítjük a szilárd burkolatú utat, amely reményeim szerint nyárra elkészül.
A megújítás része volt a bevezető út menti beteg tujafasor cseréje is, amelyre több szakvélemény iránymutatása alapján két éve készültünk, így már 2023-ban elültettük az őket leváltó 3 új fasort, 96 fával.

A következő előrelépés a temetői kamerahálózat fejlesztése lesz mindkét temetőnkben. Éjjel is látó kamerákat tervezünk felszerelni, hogy a lopások, károkozások számát a minimálisra tudjuk csökkenteni.
Üdvözlettel:
Csányi József
polgármester
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 25. 23:13, szombat | Helyi
Mendel Gáspár nevét viseli a megújult Közösségi Színtér Bugacon
2025. október 23-án ünnepélyes keretek között adták át Bugac kibővített és felújított közművelődési intézményét, a Mendel Gáspár Közösségi Színteret.
2025. Október 25. 22:34, szombat | Helyi
Október 23-i megemlékezést tartottak Lakiteleken
Szerda este került sor Lakitelek hagyományos községi megemlékezésére az 56’-os kopjafánál.
2025. Október 23. 19:50, csütörtök | Helyi
Polgármesteri találkozót tartottak Kömpöcön
Kistelepülések fejlesztési lehetőségeiről tárgyaltak Bács-Kiskun vármegye 4. számú választókerületének településvezetői 2025. október 17-én reggel Kömpöcön.
