Városlista
2026. február 17, kedd - Donát

Hírek

2018. Január 04. 09:13, csütörtök | Helyi
Forrás: BAON

Előzetesben az akácfalopással gyanúsított félegyházi férfi

Előzetesben az akácfalopással gyanúsított félegyházi férfi

A gyanú szerint Kiskunfélegyháza külterületén decemberben akácfát tulajdonított el.

A Kecskeméti Járásbíróság egy hónapra elrendelte annak a 37 éves férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint akácfát lopott Kiskunfélegyháza külterületén még december végén - adta hírül a BAON internetes hírportál.

(Fotónk: illusztráció)

Címkék: akácfa, tolvaj

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 16. 16:38, hétfő | Helyi

Elhajtott, mintha mi sem történt volna

Egy napon belül elfogták azt a 33 éves férfit, aki balesetet okozott Kiskunfélegyháza térségében, majd megállás nélkül továbbment.

2026. Február 16. 13:13, hétfő | Helyi

Súlyosan égett kisgyermek Kiskunfélegyházán

Egy véletlen forrázásos baleset által, súlyos égési sérülést szenvedett kisbabához riasztották a Kiskunfélegyházi esetkocsinkat a napokban.

2026. Február 14. 19:42, szombat | Helyi

Emberkereskedelem és lopás miatt keresték

Gyanús viselkedése vezette nyomra a járőröket Kiskunfélegyházán, ahol végül egy több bűncselekmény miatt körözött férfit fogtak el.

2026. Február 11. 16:47, szerda | Helyi

Átadásra került az M5 autópálya kunszállási csomópontja

Február 10-én, kedden kora délután sajtótájékoztató keretében ünnepélyesen átadták az M5 autópálya kunszállási csomópontját.