2020. szeptember 19, szombat - Vilhelmina

2020. Szeptember 14. 16:28, hétfő | Helyi

Emlékezzünk együtt a szervdonorokra, a tiszteletükre állított emlékmű 2. évfordulóján

2020. szeptember 23-án Kiskunfélegyházán, a szervdonorok tiszteletére állított emlékhelyen közös megemlékezésre várják mind az elhunyt szervdonorok hozzátartozóit, mind pedig a szervátültetésen átesett sorstársakat.

2018. szeptember 26-án került átadásra Kiskunfélegyházán az Alsótemető megújult ravatalozójánál (Irányi D. u. 11.) az az emlékhely, amelyet azon szervdonorok tiszteletére készítettek, akik szerveikkel emberek életét mentették meg.

Ez az ország első olyan emlékhelye, ahol szervátültetettek és donor hozzátartozók találkozhatnak.

A megemlékezés 2020. szeptember 23. napján 17 órakor kezdődik az Alsótemetőben (6100 Kiskunfélegyháza, Irányi Dániel u. 11.).

Csányi József Kiskunfélegyháza Város polgármestere köszönti a megjelenteket.

Dr. Mihály Sándor az Országos Vérellátó Szolgálat transzplantációs igazgatója mondja el gondolatit.

Berente Judit a Magyar Szervátültetettek elnöke beszél a szervátültetettekről.

Csikós Józsefné a donor családok nevében köszönti a megjelenteket.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Együttérzését kifejezheti egy mécsessel vagy egy szál virággal.

2020. Szeptember 18. 15:14, péntek | Helyi

Új vágóüzemmel gazdagodott az Integrál Zrt. Baromfifeldolgozója

A mintegy 1,4 milliárd forint összegű fejlesztést a Pénzügyminisztérium a nagyvállalati beruházási támogatási programban 559 millió forint vissza nem térítendő támogatással segítette.

2020. Szeptember 18. 13:55, péntek | Helyi

A Magyar Kórházszövetség életműdíját idén Dr. Svébis Mihály főigazgató kapta

A Varga Ferenc díj a Magyar Kórházszövetség életműdíja a kórházszövetség ügyében kiemelkedő munkát végző személyiségnek.

2020. Szeptember 17. 16:20, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

2020. Szeptember 17. 15:45, csütörtök | Helyi

„Valaki lakik a város alatt” szabadulószoba Kiskunfélegyházán

Két bűnmegelőzési témájú szabadulószobát mutattak be Kiskunfélegyházán a rendőrök.