Városlista
2026. augusztus 1, szombat - Boglárka

Hírek

2017. November 20. 11:44, hétfő | Helyi
Forrás: Adrienn

Emléküléssel zárult a Holló László Emlékév

Emléküléssel zárult a Holló László Emlékév

A neves festőművész emléke előtt tisztelegve, születésének 130. évfordulója alkalmából városunk képviselőtestülete a 2017-es évet Holló László Emlékévvé nyilvánította.

Így Kiskunfélegyházán a különböző képzőművészeti események, előadások, tárlatmegnyitók idén mind-mind Holló László festőművész nevéhez kötődtek.

A rendezvénysorozatok zárására november 17-én a Városháza Dísztermében került sor ünnepi emlékülés keretében, ahol Szabó Ildikó művésztanár, Molnár István Holló-László díjas művész, valamint Erdei Sándor és Kovács Géza művészek előadásai mellett Rosta Ferenc alpolgármester szólt a megjelentekhez.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Augusztus 01. 00:03, szombat | Helyi

Energiatakarékossági intézkedéseket vezetnek be Kiskunfélegyházán

A rendkívüli hőség és az országos villamosenergia-ellátási helyzet miatt energiatakarékossági intézkedéseket rendelt el Kiskunfélegyházán Csányi József polgármester.

2026. Július 31. 22:56, péntek | Helyi

Életbe lép az I. fokú vízkorlátozás

2026. Július 31. 11:31, péntek | Helyi

Tizenkettedik alkalommal dübörög a Nemzetközi Oldalkocsis Találkozó

Idén 12. alkalommal rendezik meg a Nemzetközi Oldalkocsis Találkozót, amely az évek során az oldalkocsis motorosok egyik legkedveltebb eseményévé vált.