2024. április 28, vasárnap - Valéria

2020. Június 03. 09:04, szerda | Helyi
Forrás: Csányi József polgármester

Enyhítenek a piac látogatás korlátozásain

Június 5-én péntektől a piacot a reggeli nyitástól korhatár nélkül bárki látogathatja, tehát megszűnik a 65 év felettiek idősávja, így délelőtt mindenki el tudja intézni a bevásárlást.

Külön idősávot továbbra is kötelező kijelölni a 65 év felettieknek, így 11-12 óra között a piacot csak ők látogathatják.

Maszk használata nem kötelező, de ajánlott.

Június 14-én vasárnap ismét lesz állat- és kirakodóvásár. A vásártér nyitottságából adódóan maszk használata nem kötelező, de ajánlott.

Csányi József polgármester közösségi oldalán örömmel tudatja azt is, hogy június 5-én pénteken megnyitja kapuit a városi strand is.

- A központi előírások miatt egyelőre csak a kültéri gyermekmedence és az úszómedence lesz használható, és legfeljebb 270 látogató lehet egyszerre! - hívja fel a figyelmet közleményében Csányi József.

Címkék: piac, vásár

2024. Április 28. 09:17, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. április 28. - HÚSVÉT 5. VASÁRNAPJA