2024. április 25, csütörtök - Márk

2016. Június 02. 10:39, csütörtök | Helyi
Forrás: Vas Tibor

Eredményes május a Fénypárducoknál

Május négy hétvégéjén, több helyszínen is versenyeztek a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai.

Május 7-én Dunaújvárosban a Baracsi Íjász Egyesület Rókavár Kupa kvalifikációs versenyén:

• Vas Bianka az ifi lányok között első helyezést ért el.
  • Vasné Köteles Anita a felnőtt nők között 4. lett.
  • Papp Zoltán a felnőtt férfi modern anyagú kategóriában 20. lett.
  • Vas Tibor a felnőtt férfi vadászreflex kategóriában 3. lett.

Mind a négyen sikeresen teljesítették az országos bajnoksághoz szükséges kvalifikációs szintet.

Május 16-án Tiszaföldváron 10 fővel képviselték Kiskunfélegyházát a szakosztály tagjai az Aranyhegyi Íjászok 9. Íjásztalálkozóján.

Eredmények:

• Horváth Anna pusztai lány 1. hely.
  • Horvát Csenge vadászreflex lány 1. hely.
  • A felnőtt nők között Vas Bianka 5., Vasné Köteles Anita 6., Szabó Judit 10. és Horváth Józsefné 16. lett.
  • Csizmár Csaba a felnőtt férfi pusztai kategóriában 15. lett.
  • A vadászreflexes férfiak között Horváth József a 8., Vincze Zoltán a 7., Vas Tibor a 4. helyen végzett.

Május 21-én a IV. Szolnoki Örömíjász Viadalon:

• Vasné Köteles Anita a felnőtt nők között 6. helyezést ért el
  • Vas Tibor vadászreflex kategóriában a 2. lett.

Május 28-án Kecskeméten az I. Hírös Kupán:

• Horváth Anna eredményével a negyedik lett és kvalifikációt szerzett az OB-ra.
  • Horváth Csenge a vadászrefis lányok között 2. lett.

Ugyanezen a napon Abonyban a Nagyabonyi Íjászok III. Íjászpróbáján Szabó Judit, Vas Bianka, Vasné Köteles Anita, Vincze Zoltán és Vas Tibor összeállítású csapat vett részt.

• A felnőtt nők között Vas Bianka és Szabó Judit a középmezőnyben végzett.
  • Vasné Köteles Anita az 5. helyet szerezte meg az erős mezőnyben.
  • Felnőtt férfi vadászreflex kategóriában Vincze Zoltán a 6., Vas Tibor 2. lett.

Támogatóink: Integrál ZRT.

További információk: http://www.facebook.com/fenyparducok

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében