2024. július 24, szerda - Kinga, Kincső

2023. Szeptember 20. 21:45, szerda | Helyi

Euronics üzlet nyílik Kiskunfélegyházán

2023. szeptember 25-én megnyitja első kiskunfélegyházi áruházát hazánk legnagyobb üzlethálózattal rendelkező elektronikaicikk-kereskedője, a magyar tulajdonban lévő Euronics.

Az új üzlet a Tesco Hipermarketben kap helyet, és a hagyományos elektronikai eszközökön túl olyan termékeket is árusít majd, mint a LEGO játékok, a kerti és barkácseszközök vagy az elektromos biciklik és rollerek.

Az új elektronikai üzlet révén a kiskunfélegyháziaknak nem kell hosszabb utat megtenniük ahhoz, hogy hozzájussanak egy műszaki eszközhöz.

Az 300 m2-es eladóterű üzletben a legkeresettebb műszaki termékek kapnak helyet – többek között televíziók, háztartási kis- és nagygépek, IT-eszközök, mobiltelefonok, de még olyan viszonylag új termékkategóriák is, mint a kerti és barkácseszközök, sportkellékek, játékok.

A cég webshopjából ráadásul a kiskunfélegyháziak ingyenesen, mindössze néhány napos kiszállítással rendelhetnek a teljes árukészletből termékeket a boltba, így megspórolhatják a házhozszállítási költséget.

A kiskunfélegyházi üzlet a nyitási időszakban díjmentes helyi házhozszállítást biztosít a háztartási nagygépek és a 55 hüvelyknél nagyobb televíziók esetében. A látogatók ráadásul további szolgáltatásokhoz is hozzáférhetnek, például termékbiztosításhoz, esetleges kiterjesztett garanciához vagy akár kedvező futamidejű hitelkonstrukciókhoz. A személyes átvétel esetén is fordulhatnak az értékesítő kollégákhoz, akik segítenek felmérni, hogy milyen kiegészítő termékekre lehet még szükség.

Az áruházban 20 hónapos futamidejű ingyen hitel is igényelhető egyes 100 000 Ft vételár feletti termékekre. Az ingyen hitel lényege, hogy a futamidő alatt kamatmentesen és egyéb költség nélküli részletfizetéssel törlesztik a vevők a vásárolt árucikk vételárát, így nem kell ezt a nagyobb összeget egyben kifizetniük.

A kiskunfélegyházi üzlet 2023. szeptember 25-től, a Tesco Hipermarketben várja a vásárlókat.

Nyitva tartás:
Hétfő-szombat: 10:00-18:00
Vasárnap: 10:00-16:00

2024. Július 21. 09:08, vasárnap | Helyi

Nemzetközi versenyen szerepeltek sikeresen a félegyházi birkózók

Nemzetközi utánpótlás szabadfogású versenyt rendezett a Budapesti Vasas, ahol több európai országból és az USA-ból is érkeztek versenyzők.

2024. Július 21. 09:06, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

2024. július 21. - Évközi 16. vasárnap

2024. Július 21. 09:05, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. július 21. - Évközi 16. vasárnap

2024. Július 21. 08:44, vasárnap | Helyi

Megelevenedtek Félegyháza történelmének híres emberei

Valódi időutazásban volt része annak, aki ellátogatott július 20-án városunk főterére, ahol a 120 évvel ezelőtt élő híres emberek várták, hogy jobban megismerhessék őket.