Hírek
2012. Január 10. 08:09, kedd |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Ez veri meg a 3-as BMW-t? - FOTÓK
Bemutatkozott a Cadillac nagy reménysége, az ATS.
A Cadillac valószínűleg régóta szenved a tudattól, hogy dicső múltja ellenére évről-évre hazájában is a német és japán riválisok mögé szorul az eladási statisztikákban. Ez persze nem is csoda, hiszen az elmúlt tíz-húsz évben talán csak a CTS-V-t lehetett egy lapon említeni a konkurenciával, de az meg ugye messze nem elegendő a sikerhez. A most bemutatott ATS viszont egy új korszak kezdetét jelentheti a márka számára, így nem csoda, hogy a fejlesztésbe apait-anyait beleadtak. Másrészt ez viszont el is várható, ha a 3-as BMW-vel, a Mercedes C-osztállyal vagy az Audi A4 modellel szeretnék felvenni a versenyt.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 27. 11:00, péntek | Belföld
Változékony idő várható az utolsó márciusi hétvégén
2026. Március 27. 09:00, péntek | Belföld
Másodfokú riasztást adtak ki viharos széllökések veszélye miatt egyes dunántúli járásokra
Viharos széllökések veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki néhány nyugat-dunántúli járásra a HungaroMet Nonprofit Zrt. csütörtök késő délután.
2026. Március 27. 07:26, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét
Nem fogadjuk el, hogy ukrán manipulációkkal akarják befolyásolni a magyar választás eredményét - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön Törökszentmiklóson, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely: nemzetközi városfejlesztési díjat kapott Budapest
Budapest a világ egyik legrangosabb városfejlesztési elismerésének, a Lee Kuan Yew World City Prize 2026 díjazottjai közé került - közölte a főpolgármester szerdán a Facebook-oldalán.
