2024. április 28, vasárnap - Valéria

2018. Január 31. 08:54, szerda | Helyi
Forrás: -Cserkó Fanni-

Farsangi mulatságot szervez a KÖSzI

Új év, új lendület és nagy lelkesedés! Így indul neki a KÖSzI klub a 2018-as évnek.

A Kiskunfélegyházi Önkéntes Szervező Ifjúság tagjai egyre több ötlettel próbálják meg színesíteni a város életét. A Farsangi Mulatság és Jelmez Verseny címet viselő első rendezvény, a Gyermek- és Ifjúsági Önkormányzat közös szervezésében kerül megrendezésre. A 2018. február 23-án, pénteken 18 órakor kezdődő mulatságra minden korosztályt sok szeretettel várnak a Rocktárban.
A jelmezverseny során a Legkreatívabb egyéni, Legkreatívabb páros, és a Legviccesebb jelmez kategóriában kerülnek ki a díjazottak. A győztesek értékes ajándékokkal gazdagodhatnak.
Bővebb részletek megtekinthetők a plakáton, illetve a facebook/farsangi mulatság és jelmezverseny oldalon.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok