Hírek
2014. November 26. 14:08, szerda |
Kék hírek
Forrás: Police.hu
Fél napon belül őrizetben a rabló - videóval, fotókkal

A kecskeméti rendőrök beazonosították és elfogták azt az 54 éves nőt, aki egy üzletből ellopott termékek megtartása érdekében megütötte a pénztárost.
Bejelentés érkezett a rendőrségre 2014. november 25-én 8 óra 38 perckor, hogy két órával korábban egy kecskeméti élelmiszerüzletben egy ismeretlen személyazonosságú nő mosóport és fogkrémeket pakolt egy nejlontáskába, majd fizetés nélkül akart távozni. A bolt pénztárosa megpróbálta feltartóztatni a nőt. A vitát dulakodás követte, melynek során az elkövető ököllel arcon ütötte az alkalmazottat. A tettlegesség közben az ismeretlen tettes táskája elszakadt, így abból kiestek az eltulajdonítani kívánt termékek. Ezt követően a nő értékek nélkül elmenekült helyszínről.
A Kecskeméti Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya eljárást indított rablás bűntett elkövetésének gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen.A nyomozók adatgyűjtést végeztek, melynek során elemezték a bolt biztonsági kamerája által készített felvételeket. A Kecskeméti Rendőrkapitányság Szabálysértési Előkészítő Alosztályának munkatársai előtt nem volt ismeretlen a keresett nő, így fél napon belül sikerült beazonosítani a rablás bűntett elkövetésével megalapozottan gyanúsítható T. Gabriella 54 éves helyi lakost.
A rendőrök Kecskemét belvárosában elfogták, majd gyanúsítottként hallgatták ki a nőt. A nyomozók kezdeményezték az őrizetbe vett terhelt előzetes letartóztatásának indítványozását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek
Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban
Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat
2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik