2024. május 7, kedd - Gizella

2014. Október 04. 15:53, szombat | Helyi
Forrás: Adrienn

Feladták a leckét a főzőverseny zsűrijének

Nehéz dolga volt a főzőverseny zsűrijének a X. Lakótelepi Fesztiválon. Finomabbnál finomabb különlegességek és ínyenc falatok készültek el a délelőtt folyamán.

Az első helyezést és a serleget a Fúser és Gány csapat nyerte liba zúzapörköltjével, a második helyezett a Nils Holgerson fantázianevet képviselő csoport lett mennyei birkapörköljével és borsos tokányával. A harmadik helyet pedig a Csipet-Csapat II. csapata foglalta el a dobogón az erdélyi módra készített töltött káposztájával. Nagy sikere volt az őzhúsból készült gulyáslevesnek is, mellyel a negyedik helyet kapta meg a Csipet-Csapat I. gárdája.

A különdíjat Gyovai Ferenc és csapata érdemelte ki, de valamennyi csapat oklevélben és ajándékban részesült, melyeket Kapus Krisztián, városunk polgármestere, a körzet önkormányzati képviselője adta át.

2024. Május 06. 08:23, hétfő | Helyi

Oktatási Hivatal: ma kezdődik a május-júniusi érettségi vizsgaidőszak

A nemzetiségi nyelv és irodalom tárgyak írásbeli vizsgáival ma kezdődik a 2023/2024-es tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszaka.

2024. Május 06. 07:29, hétfő | Helyi

Sok kiváló tanuló kezdi meg érettségi vizsgáit a Móra Ferenc Gimnáziumban

A Móra Ferenc Gimnázium 2024. május 3-án (pénteken) tartotta ballagási ünnepségét.

2024. Május 05. 12:12, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból