Hírek
2020. Június 23. 10:20, kedd |
Helyi
Forrás: Adrienn
Félegyházán is megünnepelték a Jóga Világnapját

Számos érdeklődő látogatott ki a Honvéd Pálya kosárlabda pályájára június 20-án (szombaton), hogy közös gyakorlással ünnepeljék meg a Jóga Világnapját.
A megjelenteket Fricska Irénke és Tompai Irénke jóga oktatók várták. A közös gyakorlás nem a legbonyolultabb ászanák kivitelezéséről szólt, hanem arról, hogy mindenki jól érezze magát, fejlettségi szintjétől függetlenül. Épp ezért a teljesen kezdőknek ugyanolyan élményt nyújtott a közös gyakorlás, mint a középhaladóknak illetve haladó szinten jógázóknak.
Az ászanák tökéletes kivitelezéséhez szükséges instrukciókat, valamint a könnyített alternatívákat is a legapróbb részletességgel magyarázták az oktatók, így azok is élvezhették a jótékony hatásokat, akik még teljesen laikusként álltak a jógaszőnyegükre.
A közös gyakorlást követően Kocsisné Móczár Julianna invitálta senior örömtáncra a megjelenteket, majd kötetlen beszélgetéssel és egészséges csemegék kóstolgatásával zárult a program.
(Képek: Fábián Adrienn)
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 30. 13:18, hétfő | Helyi
Tizedik alkalommal rendezték meg a Sörfesztivált Kiskunfélegyházán
Június 27-28-án a Kiskun Múzeum varázslatos udvarán rendezték meg a jubileumi, tízéves Sörfesztházát.
2025. Június 30. 12:30, hétfő | Helyi
Holnap szünetel az ügyfélfogadás a Polgármesteri Hivatalban
Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Közszolgálati Tisztviselők Napja alkalmából a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2025. július 1-jén (kedden) szünetel.
2025. Június 29. 07:15, vasárnap | Helyi
2,6 milliárd forintból fejlesztik az aktív turizmust Bács-Kiskunban
Aláírták a támogatói szerződéseket.
2025. Június 29. 07:03, vasárnap | Helyi
7 hihetetlen orvosi áttörés, amelynek milliók köszönhetik az életüket
Az inzulintól a szervnyomtatásig...