Hírek
2013. Június 28. 16:14, péntek |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny
Félegyházi polgárőrök a Mohácsi gáton
Négy fővel vett részt a dunai árvízvédelmi munkában a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület. Százhetvenkettő óra figyelő és készenléti szolgálatot teljesítettek a Duna mohácsi árvízvédelmi vonalán
Négy fővel vett részt a dunai árvízvédelmi munkában a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület. Százhetvenkettő óra figyelő és készenléti szolgálatot teljesítettek a Duna mohácsi árvízvédelmi vonalán június 12. és 13-án. A szolgálatteljesítés második napján a gát a gemenci erdőnél átszakadt, így Mohácsnál a Duna nem érte el az árvízvédelmi töltés felső szintjét. Ezért a négy naposra tervezett árvízvédelmi feladat ellátás két naposra szűkült. A feladatellátáson túl tapasztalatokat szereztünk a polgárőr társaink által elmondott közös felelősségvállalásról, melyben a helyi lakosság, a rendőrség és a katasztrófavédelem, valamit a polgárőrség mintaszerű együttes áldozatkész munkáról tett tanulságot a védekezés során – tájékozatta a Félegyházi Közlöny Onlinet Marczényi Csaba, a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Polgárőr Egyesület.
A csapat tagjai: Halmi István alelnök, Marczényi Csaba elnök, Tóth Dávid titkár, Pályák László polgárőr.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 20:22, hétfő | Helyi
Kapcsoljon, hogy hazaérjen!
Március 9–15. között országszerte fokozott ellenőrzés az utakon.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Március 09. 10:55, hétfő | Helyi
Pénz7 - pénzügyi és vállalkozói témahét a Közgében
Non scholae, sed vitae discimus. Nemcsak az iskolának, az életnek is tanulunk – mondja az ősi latin bölcsesség és valóban így van: az iskolában megszerzett tudás valódi értékét az alkalmazhatósága adja.
2026. Március 05. 15:13, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
