Hírek
2013. Június 21. 16:00, péntek |
Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny
Félegyházi tűzoltók a nagymarosi és a bajai gáton

A hatóságok mintegy ezer kilométeren folytattak védekezést, több ezer árvízvédelmi szakember, tűzoltó, katona bevonásával, az önkéntesek száma elérte a 18-20 ezret
Rekord nagyságú árhullám haladt végig a Dunán, június elején. A hatóságok mintegy ezer kilométeren folytattak védekezést, több ezer árvízvédelmi szakember, tűzoltó, katona bevonásával, az önkéntesek száma elérte a 18-20 ezret. A kiskunfélegyházi tűzoltók június 6-15-e között harmincegy fővel vettek részt a védekezésben. Elsőként Nagymaroson, az egyik legkritikusabbnak ítélt ponton teljesítettek szolgálatot, majd a bajai gátra vezényelték őket. A feladat megterhelő volt ugyan, ám az állomány fel van készülve az extrém körülmények közötti munkavégzésre- nyilatkozta lapunknak Leiz Gábor őrnagy, a kiskunfélegyházi tűzoltóság parancsnoka.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 08:49, hétfő | Helyi
Sok látogatót vonzott a repülőtér családi napja
Több százan választották hétvégi kikapcsolódásként a repülőtér Repülj a nyárba! címmel meghirdetett családi napját.
2025. Június 15. 08:18, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. június 15. SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA
2025. Június 15. 08:18, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. június 15. - SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA
2025. Június 14. 07:50, szombat | Helyi
Növényvédelmi permetezés
A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya értesíti a lakosságot, hogy a díszfák növényvédelmi permetezésének várható időpontja 2025. 06. 16.