2024. május 6, hétfő - Ivett

2019. Február 02. 09:51, szombat | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Félpályás útlezárást tartottak Félegyházán az ellenzéki pártok szervezésével

A Munka Törvénykönyv megváltoztatása elleni tiltakozásként szerveztek félpályás útlezárást február 1-jén a kiskunfélegyházi ellenzéki pártok.

A DK, a Jobbik, az LMP és az MSZP szervezte, koordináta demonstráción tiltakoztak a munkavállalók növekvő kiszolgáltatottsága ellen, méltányos béreket követelve. A megmozdulást úgy tervezték, hogy a demonstrálók végigvonulnak Kiskunfélegyháza belvárosán is, ám a Kossuth utcai fanyesési munkálatok, illetve egy városközpontban történt baleset miatt ez elmaradt, a tiltakozók a déli elkerülő út egyik sávját zárták le 15 órától 17 óráig - olvasható a Félegyházi Közlöny internetes oldalán.

A helyi ellenzéki pártok képviselői úgy fogalmaztak, hogy közös összefogással továbbra is szerveznek hasonló akciókat, hogy kellő erőt mutassanak és bizonyítsák, hogy van alternatívája a jelenlegi rendszernek.

Címkék: útzár, tüntetés

2024. Május 06. 07:29, hétfő | Helyi

Sok kiváló tanuló kezdi meg érettségi vizsgáit a Móra Ferenc Gimnáziumban

A Móra Ferenc Gimnázium 2024. május 3-án (pénteken) tartotta ballagási ünnepségét.

2024. Május 05. 12:11, vasárnap | Helyi

Hírek a Szent István templomból

2024. május 5. - SZENT ISTVÁN TEMPLOM

2024. Május 05. 08:00, vasárnap | Helyi