2021. április 14, szerda - Tibor

2017. Február 14. 09:22, kedd | Helyi sport
Forrás: Vas Tibor

Fénypárduc sikerek a történelmi OB-n

Budapesten, került sor a Magyar Íjász Szövetség által szervezett Történelmi Országos Bajnokságra. A 21 célos versenyen a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai képviselték Kiskunfélegyházát.

Eredmények
- Horváth Anna modern anyagú történelmi íj gyermeklány kategóriában 7. lett, és teljesítményével III. osztályú minősítést szerzett.
- Vasné Köteles Anita modern anyagú történelmi íj felnőtt nő kategóriában szintén 7. lett és I. osztályú minősítést szerzett.
- Horváth Klára Csenge a vadászreflexes gyermeklányok között az első helyet vívta ki magának és ORSZÁGOS BAJNOK lett.
- Vas Bianka a modern anyagú történelmi íj ifjúsági lány kategóriában ezüst érmes lett.
- Vas Tibor 8. lett a vadászreflexes férfi kategóriában.

A Fénypárducok támogatói: Integrál ZRT. , Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium