2020. január 25, szombat - Pál

2016. Szeptember 19. 23:30, hétfő | Helyi sport
Forrás: Vass Tibor

Fénypárduc sikerek az íjász Országos Bajnokságon

Két fővel vettek részt a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai a Történelmi Íjász Országos és Nemzeti Bajnokságon Egerben.

A több mint kétszáz íjászt megmozgató versenyen Horváth Anna és Horvát Csenge kimagasló teljesítményt nyújtottak

Horváth Csenge a vadászreflexes kategóriában a gyermeklányok között az OB második helyét szerezte meg.

Horváth Anna eredményesen küzdötte be magát a hatfős döntőbe, mindössze kilenc ponttal maradva le a harmadik helyről. Sajnos az extra hosszú távok nehéznek bizonyultak számára és így visszacsúszott az így is igen előkelő ötödik helyre.

Fénypárducok támogatói:
Integrál Zrt., Félegyházi Szuperinfo, Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium

Egyéb információk: https://www.facebook.com/fenyparducok/

2020. Január 15. 13:42, szerda | Helyi sport

Évet értékeltek a Koppány Íjászok

Egy új évet mindig évzárás előz meg. December 21-én Kerecsen évzáró összejövetelt tartottak a Kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai Hagyományőrző Sport Egyesület tagjai.

2020. Január 14. 15:23, kedd | Helyi sport

Trungel-Nagy Zalán az év sportolója

Rendkívül sikeres évet zártak a DMTK Kiskunfélegyházi Vízisport Egyesület triatlonistái.

2020. Január 13. 14:11, hétfő | Helyi sport

Móra kupa sakkverseny

Kilencvenhárom játékossal, rekord létszámmal indult Kiskunfélegyházán a Móra Gimnáziumban az idei sakkverseny 2020. január 11-én, szombaton, amelyen a város-, a megye-, sőt az országhatáron túlról is érkeztek vendégek.

2020. Január 13. 08:25, hétfő | Helyi sport

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE ismét rendkívül sikeres évet tudhat maga mögött

Az egyesületben utánpótlásképzés folyik, a sportolók életkora 5 és 16 év közötti.