2021. április 14, szerda - Tibor

2016. Szeptember 19. 23:30, hétfő | Helyi sport
Forrás: Vass Tibor

Fénypárduc sikerek az íjász Országos Bajnokságon

Két fővel vettek részt a KHTK – Fénypárducok Íjász Szakosztály tagjai a Történelmi Íjász Országos és Nemzeti Bajnokságon Egerben.

A több mint kétszáz íjászt megmozgató versenyen Horváth Anna és Horvát Csenge kimagasló teljesítményt nyújtottak

Horváth Csenge a vadászreflexes kategóriában a gyermeklányok között az OB második helyét szerezte meg.

Horváth Anna eredményesen küzdötte be magát a hatfős döntőbe, mindössze kilenc ponttal maradva le a harmadik helyről. Sajnos az extra hosszú távok nehéznek bizonyultak számára és így visszacsúszott az így is igen előkelő ötödik helyre.

Fénypárducok támogatói:
Integrál Zrt., Félegyházi Szuperinfo, Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola, Kollégium

Egyéb információk: https://www.facebook.com/fenyparducok/

2021. Április 12. 20:56, hétfő | Helyi sport

Íjászverseny Pálmonostorán

A Huszka József Hagyományőrző és Sport Egyesület 2021. április 10-én tartotta a Sólyompróba fantázia nevű íjász versenysorozat első megmérettetését Pálmonostorán, a Kiss tanyán.

2021. Március 08. 16:17, hétfő | Helyi sport

Bronzérmes U17-es lány futsal csapat

Az elmúlt hétvégével lezárultak az U17-es futsal bajnokság küzdelmei.

2021. Február 02. 16:53, kedd | Helyi sport

Kiskunfélegyházi triatlonosok elismerése

A Magyar Triatlon Szövetség Szakmai bizottsága 2021-es Héraklész válogatottba meghívta Papp Laurát, Csontos Dórát és Trungel-Nagy Zalánt.

2021. Január 15. 09:23, péntek | Helyi sport

Hat kiskunfélegyházi birkózó ősztől akadémián folytatja a sportolást

A Magyar Birkózó Szövetség tavaly létrehozta a Kozma István Magyar Birkózó Akadémiát (KIMBA).