Hírek
2019. Július 18. 10:16, csütörtök |
Helyi
Forrás: hiros.hu
Fiatalok sérültek a jászszentlászlói balesetben
Ketten súlyosan, egy személy könnyebben sérült meg, amikor felborult egy gépjármű a Bács-Kiskun megyei Jászszentlászló közelében.
A Peugeot személyautóban három huszonéves kecskeméti fiatal utazott.
A fiatalok Kiskunfélegyháza felől Jászszentlászló irányába haladtak, amikor előzés közben egy egyenes szakaszon lesodródott az útról gépkocsijuk, az árokba csapódott, majd az úttestre visszasodródva felborult.
Az ütközés során megsérült sofőr szabadította ki a roncsból a két huszonéves lányt, akik elsődleges adatok szerint súlyos sérüléseket szenvedtek, mindhármukat a kecskeméti megyei kórházba szállították.
A kiskunmajsai hivatásos tűzoltók áramtalanították az autót. Az érintett útszakaszt a mentési munkálatok és a helyszínelés idejére teljes szélességében lezárták. A baleset körülményeit a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság munkatársai vizsgálják.
(Cikk és képek forrása: hiros.hu)
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 10:54, péntek | Helyi
Emléktábla a Dr. Táby-féle iskola egykori tanítói és diákjai tiszteletére
2025. november 12-én, szerdán 13 órakor ünnepélyes keretek között avatják fel a Dr. Táby-féle iskola tanítói és diákjai emlékére készült emléktáblát.
2025. Október 30. 15:23, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2025. Október 30. 09:59, csütörtök | Helyi
A kiskunfélegyházi rendőrök elektromos roller tolvajt keresnek
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság nyomozói az állampolgárok segítségét kérik egy lopás ügyében.
2025. Október 30. 08:27, csütörtök | Helyi
Igazoltatásból dílerfogás Kiskunfélegyházán
Fiatalok utaztak abban az autóban, amelyet a rendőrök megállítottak – az egyik utasnál jelentős mennyiségű kábítószert találtak.




