Hírek
2013. December 04. 11:05, szerda |
Helyi sport
Forrás: FKSC
FKSC: Lány siker, fiú vereség
Színvonalas mérkőzéseket láthattak azok, akik kilátogattak november 30-án a Constantinum sportcsarnokába.
Színvonalas mérkőzéseket láthattak azok, akik kilátogattak november 30-án a Constantinum sportcsarnokába. Megszokott módon először a lányok léptek pályára Kalocsa csapata ellen. A mérkőzés elejétől kezdve nagyon agresszíven védekezett a csapat és rendre kihasználta a támadásai során adódó lehetőségeket. Az ellenfél játékosai tehetetlenek voltak a félegyházi kapusokkal szemben így a félidőre 9-7 állást mutatott az eredményjelző.
A második félidőben a jobb kondinak is köszönhetően a félegyházi csapat 8 tagja jobban bírta a terhelést és folyamatosan magánál tartotta az előnyt melyet a végére még meg is növelt magabiztos győzelemmel zárta a mérkőzést.
Végeredmény: 22-16.
A fiúk az ötödik helyen álló Dunaföldvár csapatát fogadták ennek ellenére a hazaiak kreatív játékkal fegyelmezett védekezéssel lépést tudtak tartani az esélyesebb csapattal szemben. Félidőben 7-9 után sajnos a játékvezetők hathatós segítségének köszönhetően szépen leszakadtak a hazaiak és eldőlni látszott a mérkőzés. Az utolsó tíz percben a megbeszélteknek megfelelően egy gyorsabb agresszívebb időszakot hozott de ez is csak a kozmetikázáshoz volt elegendő.
Végeredmény: 21-28.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 10:41, kedd | Helyi sport
Arany- és ezüstérmeket szerzett a Zöldmező Lovas Sport Egyesület
Szilvásváradon került megrendezésre a hétvégén a Kelet-Magyarország Régiós Döntő és Lipicai Ló Kupa forduló az INEOS Grenadier Lipicai Lovasközpontban.
2026. Július 27. 15:05, hétfő | Helyi sport
Aranyérmes félegyházi birkózók a strandbirkózó országos bajnokságon
Lezajlottak a Strandbirkózó Országos Bajnokság versenyei, amelyen Kiskunfélegyházáról két versenyző mérettette meg magát, komoly sikerrel.
2026. Július 16. 12:40, csütörtök | Helyi sport
Nagyon sikeres júniust zárt a Fénypárducok csapata
Június 13-án Budapesten, és Ferencszálláson is megmérettették magukat a Fénypárducok versenyzői.
2026. Július 07. 12:22, kedd | Helyi sport
Két Magyar Bajnoki címet nyertek a Turul Koppány Íjászai Egerben
Bicskeiné Csányi Mária és Balanyi Sándor Magyar Bajnok Történelmi Íjász.
