Hírek
2019. Március 07. 11:10, csütörtök |
Helyi
Forrás: HIROS
Fokozott ellenőrzést rendelt el az országos rendőrkapitány Bács-Kiskunban
Fokozott ellenőrzést rendelt el az országos rendőrfőkapitány több megyében, többek közt Bács-Kiskunban is – tudtuk meg a police.hutól.
Több megyében fokozott ellenőrzést rendelt el az országos rendőrfőkapitány - közölte a rendőrség szerda este a honlapján. Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának közleménye szerint az ellenőrzés csütörtökön 0 órától szeptember 6-án éjfélig tart Baranya, Bács-Kiskun, Békés és Csongrád megyében.
Az akció célja a jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzése, felderítése, illetve megszakítása - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 10:31, kedd | Helyi
Majdnem ezer gyorshajtót mértek be a vármegyében
Az elmúlt hét eseményei röviden.
2026. Február 10. 09:19, kedd | Helyi
Fokozott NAV-ellenőrzések februárban a Valentin-napi forgalom idején
A hivatal megkezdte Valentin-napi akcióját: most a virágboltok, édesség-, illatszer- és ékszerüzletek, valamint a vendéglátóhelyek számíthatnak leginkább a revizorok érkezésére.
2026. Február 08. 13:27, vasárnap | Helyi
Kedden megnyílik az M5 kunszállási csomópontja
Kunszállás történetének egyik legfontosabb közlekedésfejlesztési mérföldkövéhez érkezett: 2026. február 10-én, kedden délután ünnepélyesen megnyílik a M5-ös autópálya kunszállási csomópont.
2026. Február 05. 09:01, csütörtök | Helyi
Szegedi fővonal: baleset miatt hosszabb eljutási idő, pótlóbusz
A szegedi fővonalon a délelőtti órákban hosszabb eljutási időre kell számítani, Kecskemét és Kiskunfélegyháza között pótlóbuszok szállítják az utasokat baleseti helyszínelés miatt.
