2017. Október 08. 12:00, vasárnap | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

Fordulatos mérkőzésen nyert a Vasutas

Kiskunfélegyházi Vasutas SK – Helvéciai VSE 5-4 (2-3)

Rangadót játszott hazai pályán a Kiskunfélegyházi Vasutas SK, a jó formában lévő együttes a negyedik helyezett Helvéciai VSE-t látta vendégül a megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság 9. fordulójában, október 7-én - adta hírül a Félegyházi Közlöny.

Az élcsapatok csatája izgalmasan alakult, bő negyedórát követően 2-1-re a félegyháziak vezettek, de a vendégek a szünetig megfordították az állást (2-3).

A fordulást követően Kiss István duplájával ismét a Vasutas került előnybe, de a helvéciaiak a 78. percben újfent kiegyenlítettek (4-4).

A döntetlennel egyik együttes sem elégedett meg, újabb gólt azonban már csak a félegyháziak szereztek, a 84. percben Seres János vette be a vendégek kapuját, amivel győzelemhez juttatta csapatát. 5-4-es sikerével a Vasutas öt meccsre nyújtotta győzelmi szériáját és a harmadik pozíciót foglalja el a bajnokságban.

Bács-Kiskun Megyei III. Észak 9. ford. 10. 07.

Gólszerzők: Fekete Dániel 10. p., Kürtösi Zoltán 17. p., Kiss István 54. p., 62. p., Seres János 84. p., ill. Kovács Tamás 15. p., Csorba Zoltán 26. p., Balla Krisztián 36. p., 78. p.,

(Fotó: Félegyházi Közlöny archív)