2024. október 23, szerda - Gyöngyi

2024. Július 08. 11:15, hétfő | Helyi

Forgalomkorlátozás a Sörfesztivál ideje alatt

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a
járművezetőket és a gyalogosokat, hogy a július 12-13 között megrendezett Sörfesztivál miatt, az alábbi forgalmirend-változásokra számíthatnak:

Tilos a megállás:
július 8-án 6 órától a Kossuth utca – Izsáki út és a Návay emlékmű közötti
szakaszán.

Lezárásra kerül:
július 8. (hétfő) 8 órától – 15. (hétfő) 12 óráig a Kossuth utca – Izsáki út és a Návay
emlékmű közötti szakasza.
július 12-én 15 órától a Kossuth u. teljes szakasza kerékpáros felvonulás miatt.

Ezen időszakban a Vasútállomás megközelítése gépjárművel a Városi Sportcsarnok parkolóján keresztül, gyalogosan a Kossuth Iskola oldali járdán lehetséges.

A városüzemeltetési osztály munkatársai tisztelettel kérik az érintett közlekedőket a
megváltozott közlekedési rend betartására!

2024. Október 22. 19:42, kedd | Helyi

Tájékoztató katasztrófavédelmi gyakorlatról

2024. Október 21. 11:26, hétfő | Helyi

Ünnepélyes átadásra került a Dózsa György utca megújult szakasza

Nemrégiben készült el a Dózsa György utca Kossuth utca felőli mintegy 417,24 m hosszú szakasza, melyen a korábbi aszfalt burkolat felújításán túl számos kiegészítő munkálat is folyt.

2024. Október 21. 10:40, hétfő | Helyi

Emlékezzünk együtt az 1956-os forradalomra és szabadságharcra

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata tisztelettel meghívja Önt az 1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletére megrendezésre kerülő városi megemlékezésre.

2024. Október 20. 09:20, vasárnap | Helyi

Október 27-én óraállítás!

A várva várt őszi szünet kezdete és a téli időszámításra átállás szinte egy napon van. Vajon mit jelent ez a gyerekes családoknak?