Hírek
2014. Január 21. 11:30, kedd |
Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek
Fórum a munkáltatóknak
Munkahelyteremtés 2014” címmel tartott munkáltatói fórumot január 20-án a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltsége a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
Munkahelyteremtés 2014” címmel tartott munkáltatói fórumot január 20-án a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltsége a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban.
A program Sipos Krisztina, a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal vezetője köszöntőjével kezdődött. A 2014. évben várható, illetve igénybe vehető támogatásokról, kedvezményekről Csányi Sándor kirendeltség-vezető beszélt. Az NFA-2014-KKV munkahelyteremtő pályázattal kapcsolatos tudnivalókat Szilágyiné Dér Nóra eszköz koordinátor ismertette a közönséggel. A záró előadás témája a 2014-es munkavédelmi és munkaügyi ellenőrzés volt. A konzultáció után a témákkal kapcsolatos kérdésekre kaphattak választ az érdeklődők.
Kapcsolódó anyagok:
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 10:54, péntek | Helyi
Emléktábla a Dr. Táby-féle iskola egykori tanítói és diákjai tiszteletére
2025. november 12-én, szerdán 13 órakor ünnepélyes keretek között avatják fel a Dr. Táby-féle iskola tanítói és diákjai emlékére készült emléktáblát.
2025. Október 30. 15:23, csütörtök | Helyi
Anyakönyvi hírek
Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.
2025. Október 30. 09:59, csütörtök | Helyi
A kiskunfélegyházi rendőrök elektromos roller tolvajt keresnek
A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság nyomozói az állampolgárok segítségét kérik egy lopás ügyében.
2025. Október 30. 08:27, csütörtök | Helyi
Igazoltatásból dílerfogás Kiskunfélegyházán
Fiatalok utaztak abban az autóban, amelyet a rendőrök megállítottak – az egyik utasnál jelentős mennyiségű kábítószert találtak.
