Városlista
2026. június 15, hétfő - Jolán

Hírek

2016. Június 30. 12:52, csütörtök | Helyi
Forrás: police.hu

Fülöpjakabon találták meg az eltűnt bugaci nénit

Fülöpjakabon találták meg az eltűnt bugaci nénit

Több mint 7 km-re, egy másik településen találta meg az eltűnt nénit a körzeti megbízott.

Bejelentés érkezett 2016. június 26-án 11 órakor a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságra, miszerint egy 86 éves bugaci néni eltűnt otthonából. Az időskorút - aki egyedül lakóhelyét régen nem hagyta el - utoljára hozzátartozói előző este látták otthonában.

A kiskunfélegyházi bűnügyi, valamint közterületi állomány egy szolgálati nyomkövető kutyával kiegészülve, valamint a bugaci polgárőrség és a helyi önkéntes tűzoltók azonnal egy összehangolt keresésbe kezdtek. A rendőrök a kutatásba a környező kapitányságoktól segítségét kérték, hiszen az időskorú feltehetően gyalogosan elhagyta illetékességi területüket. A terület átellenőrzése érdekében még egy sárkányrepülő is előkészült a felszállásra.

A kunszállási körzeti megbízott, Gondi Zoltán r. zászlós 14 óra 45 perckor Fülöpjakab környékén meglátta az eltűnt asszonyt, aki a kiszáradás jeleit mutatva zavartan viselkedett. Az is kiderült, hogy a szépkorú a földutakon a lakot területeket kikerülve gyalogolt.

Végül a rendőr a kiérkező mentőszolgálat munkatársainak átadta a nénit.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 12. 11:42, péntek | Helyi

Vasárnap országos vásár Kiskunfélegyházán

Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2026. június 14. (vasárnap).

2026. Június 11. 14:12, csütörtök | Helyi

Elektromos rollerek használatának korlátozását kezdeményezi a városvezetés

A tegnapi napon súlyos elektromos rolleres baleset történt a Kossuth Lajos utcán. A sérültnek ezúton is mielőbbi és teljes felépülést kívánok.

2026. Június 11. 14:05, csütörtök | Helyi

Anyakönvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják