Hírek
2014. Június 13. 10:26, péntek |
Helyi
Forrás: Félegyházi Hírek
Gabonatábla égett Bugacon

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába három tűzesettel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.
Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába három tűzesettel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.
Csütörtökön délután Bugac, külterületén egy kilenchektáros búzatáblában 1,5 hektárnyi lábonálló gabona égett. A kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók egy vízsugárral és kéziszerszámokkal oltották el a tüzet. A tűzoltók munkáját egy erőgép segítette, mellyel a területet körbeszántották.
Szabadszálláson, a Solti út mellett két hektár területen nádas égett, csütörtökön délután. A szabadszállási önkormányzati tűzoltók kéziszerszámokkal oltották el a tüzet.
Lajosmizsén, a Bajcsy Zsilinszky utcában lévő temetőbe húsz négyzetméteren, összehordott temetői hulladék égett, pénteken hajnalban. A lajosmizsei önkormányzati tűzoltók a lángokat egy vízsugárral és kéziszerszámokkal fékezték meg. A tűzben a tároló épület tetőszerkezete kis részen megperzselődött.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 16. 15:05, hétfő | Helyi
Felújítási munkálatok miatt lezárásra kerül a Kossuth utca Attila utca és Dózsa György utca közötti szakasza
2025. Június 16. 08:49, hétfő | Helyi
Sok látogatót vonzott a repülőtér családi napja
Több százan választották hétvégi kikapcsolódásként a repülőtér Repülj a nyárba! címmel meghirdetett családi napját.
2025. Június 15. 08:18, vasárnap | Helyi
Hírek az Ótemplomból
2025. június 15. SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA
2025. Június 15. 08:18, vasárnap | Helyi
Hírek a Szent István templomból
2025. június 15. - SZENTHÁROMSÁG VASÁRNAPJA