2024. május 20, hétfő - Bernát, Felícia

2019. Július 24. 08:01, szerda | Helyi
Forrás: MTI

Görögország a magyar turisták kedvence

A szervezett utak keretében Görögországba látogat a legtöbb magyar turista, az egyéni utazások fő célpontja Horvátország

– írta szerdai számában a Világgazdaság, a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) jelentésére hivatkozva.

A 2017. évi 6,2 százalékos visszaesést követően 2018-ban 629 ezer magyar utazott magyar utazási iroda szervezett programja keretében külföldre, ami 12 ezres, 1,6 százalékos növekedés éves összevetésben – olvasható a lapban.

A cikk szerint tavaly minden ötödik szervezett útra induló magyar turista Görögországot vette célba, az utazási irodák segítségével 128 ezren 910 ezer vendégéjszakát töltöttek ott.

Görögország után Olaszország a szervezett utak második legnépszerűbb célpontja – olvasható a lapban.

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni