Hírek
2015. Február 01. 06:16, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: kemma.hu
Hajsza a tatabányai fegyveres után
Engelsz Krisztián három embert lőtt le Tatabánya határában szombat este.
Engelsz Krisztián három embert lőtt le Tatabánya határában szombat este. Gyalogosan menekült, a rendőrök a kemma.hu információi szerint még a közeli Bajon is keresték és helikoptert is bevetettek, hogy megtalálják.
Engelsz Krisztián lőtt
Több emberen elkövetett emberölés kísérlete bűntett elkövetésének gyanúja miatt folytat eljárást a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint január 31-én 20:45 körül Tatabányánn, a gyorséttermek közelében a 33 éves nyalkai Engelsz Krisztián fegyverrel megsebesített három férfit.
A bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfi a sérülteket és személygépkocsiját hátrahagyva gyalogosan elmenekült. A rendőrség ellenőrző-áteresztő pontokat állított fel Tatabányán, hogy megtalálja a férfit.
A kemma.hu olvasói többek között arról számoltak be, hogy Bajon is nagy erőkkel keresték a férfit. Ezt alátámasztja, hogy Tatán, a Bajra vezető kereszteződésnél is több rendőrautót láttak a falu felé kanyarodni, két, megkülönböztető jelzést használó civil autó azonban Tata bevárosa felé vette az irányt. Úgy tudni, helikopterrel is keresik az elkövetőt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 07:07, kedd | Kék hírek
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban vasárnap, a rendőrség szerint gyilkosság áldozatává váltak.
2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
