2019. október 21, hétfő - Orsolya

2019. Július 11. 07:26, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Halálos áramütés ért egy kisgyermeket Nyíregyházán

Halálos áramütés ért egy egyéves gyermeket szerda délután Nyíregyházán – közölte a rendőrség honlapján Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság.

Eddig tisztázatlan körülmények között, otthonában érte az áramütés a gyereket, aki a kórházba szállítását követően életét vesztette. A rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit – áll a közleményben.

2019. Október 21. 14:04, hétfő | Belföld

Csökkent a hazai földgázfogyasztás

A hazai földgázfelhasználás 9883 millió köbméter volt tavaly, 413 millió köbméterrel kevesebb, mint 2017-ben

2019. Október 21. 13:01, hétfő | Belföld

A gyorsaság és az együttműködés a kibervédelem alapja

A kibervédelem alapja a gyors reagálás a fenyegetésekre, és a szakemberek közötti hatékony együttműködés

2019. Október 21. 09:58, hétfő | Belföld

Tömegverekedés tört ki a ZTE-Honvéd meccs előtt

Ismeretlen tettesek ellen indult nyomozás Zalaegerszegen, ahol szombat délután 70-80 futballdrukker verekedett össze.

2019. Október 21. 08:46, hétfő | Belföld

Meghosszabbított határidővel pályázhatnak kerékpárosbarát munkaadók és önkormányzatok

Meghosszabbított határidőig, november 7-én 12 óráig várja a jelentkezéseket az Innovációs és Technológiai Minisztérium a Kerékpárosbarát település és Kerékpárosbarát munkahely pályázatokra,