Hírek
2017. Március 11. 08:26, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Halálos baleset az M5-ös autópályán
Halálos baleset történt az M5-ös autópálya 133-as kilométerszelvényében, ahol egy személyautó lesodródott az útról.
A rendőrség a határ felé tartó forgalmat Kiskunfélegyházánál az 5-ös főútra tereli.
A baleset 2017. március 11-én, valamivel 7 óra után történt. Az elsődleges információk szerint egy személyautó sofőrje elvesztette uralmát a gépjárműve felett és lesodródott az útról. Az autó többször megpördült és úgy állt meg az út mellett. A balesetben egy ember meghalt.
A rendőrség az érintett pályaszakaszt teljes szélességében lezárta. A határ felé tartó forgalmat Kiskunfélegyházánál az 5-ös főútra terelik.
Kérjük a közlekedők fokozott figyelmét és türelmét!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 13. 07:25, kedd | Helyi
Kiosztották a Golden Globe-díjakat, Leonardo DiCaprio filmje gyűjtötte be a legtöbbet
2026. Január 12. 10:47, hétfő | Helyi
„A mi Alföldünk” – kiskunfélegyházi alkotók kiállítása nyílik a magyar kultúra napján
A magyar kultúra napja alkalmából különleges kiállítás nyílik 2026. január 22-én, csütörtökön 17 órakor a kiskunfélegyházi Móra Ferenc Művelődési Központban.
2026. Január 09. 10:41, péntek | Helyi
Vasárnap lesz az év első vására Kiskunfélegyházán
Félegyházi Városfenntartó Nonprofit Kft. Piac- és Vásárüzemeltetési részlege tájékoztatja a vásárlókat és az árusokat, hogy a Kiskunfélegyházi Országos Állat és Kirakodó vásár időpontja: 2026. január 11. (vasárnap).
2026. Január 08. 17:12, csütörtök | Helyi
Segítség télen
Járőrözés közben több helyen is segítséget nyújtottak a kiskunfélegyházi rendőrök a havas időjárás miatt nehéz helyzetbe került lakosoknak.
